DEĞERLERİMİZ

KARE İNŞAAT ŞİRKETİ Küreselleşen dünya pazarında teknolojik gelişmeleri takip ederek ve toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde yaygınlaştırarak; insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmeye devam edecektir.

Mükemmellik

Kalite standartlarında ve yönetimsel öngörülerle en son gelişmeler takip edilerek daima yüksek kalite sağlanmaktadır. KARE SİSTEM İNŞAAT, standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır. KARE SİSTEM İNŞAAT  ın , ISO tarafından da uygun bulunmuş şirket içi sistemleri arasında ISO 9001:… Kalite Yönetim Sistemi, bulunmaktadır.
Mimari tasarımından, işletmecilik aşamasına, KARESİSTEM  İNŞAAT, tüm detayları titizlikle inceler ve gerekli kurallara uyar. Detaylı denetim süreçleri sayesinde planlanan işlerin konseptinde aykırılık oluşmaz.

Yenilik

KARE İNŞAAT, esas sözleşmesinde tanımlanan ana faaliyet konularını devam ettirebilmek ve hep bir adım önde olabilmek için personelin eğitimi dahil her türlü alternatifi araştırır.

Hız

Sistemsel sorunları bertaraf etmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uzun vadeli hedeflerine ulaşabilmek amacıyla gerekli yatırımları yapmaktan kaçınmaz.
Tüm iş süreçlerimiz ve kurumsal anlayışımız çerçevesinde, müşteri memnuniyetini hedef alarak tedarikçi ve alt yüklenicilerimizle
ilişkilerimizi geliştirerek ve bu doğrultuda müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak kalite politikamızdır.
KARESİSTEM  İNŞAAT, gerçekleştirdiği projelerle her sosyal sınıftan insanlara satın alabilecekleri, bütçelerinin tam karşılığı güvenli,  huzurlu yaşam alanları sunmuş, kaliteyi makul fiyata satarken, kazanırken kazandırmaya özen göstermiştir, kendi olanaklarıyla gerçekleştirdiği altyapı yatırımlarıyla da bölge gelişimine katkıda bulunmuştur.